1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему. Ризик інфікування ВІЛ під час війни зростає. Велика кількість травм, поранень, які супроводжуються масивними кровотечами, та потребують невідкладної домедичної допомоги.

За умови регулярного тестування на ВІЛ можна буде вчасно дізнатися про ВІЛ-позитивний статус та якомога раніше розпочати лікування. А воно своєю чергою рятує життя.

Сьогодні в онлайн форматі було проведено інформаційну годину для здобувачів освіти ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей”. Спікерка заходу, викладачка іноземної мови ліцею, пані Вікторія Псар вдячна всім, хто приєднався до онлайн-зустрічі. Говоримо про важливі речі та дякуємо вам за зворотній зв’язок.

01.12.2023 Адміністрація БМПЛ