Ми посіли 2 місце на конкурсі «Кращий вебсайт-2020»

З метою підвищення ефективності функціонування вебсайтів закладів професійної (професійно-технічної) освіти НМЦ ПТО у Запорізькій області було організовано і проведено евалюацію вебсайтів ЗП(ПТ)О Запорізької області. До складу експертної групи були залучені фахівці відповідного профілю у сфері IT-технологій.

Оцінювання проводилось з 30 березня по 10 квітня 2020 року в заочній формі у режимі моніторингу згідно з інструктивно-методичними рекомендаціями.

ЗА ПІДСУМКАМИ КОНКУРСУ ДНЗ “БЕРДЯНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ” ПОСІВ ПОЧЕСНЕ 2 МІСЦЕ. Вітаємо всіх!

Експерти підвели підсумки, що у більшості закладів створена інформаційна відкритість про свою діяльність та має бути у публічному доступі інформація, яка є обов’язковою відповідно до Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти».

Майже у всіх сайтах зручна навігація та додаткові сервіси для інтеграції із соціальними мережами, що без сумніву, позитивно впливає на професійну орієнтацію майбутніх абітурієнтів. Є сайти, де розміщені  відео-ролики  щодо діяльності закладу освіти. Але при всьому цьому, нажаль, поки що в меншості сайти, які адаптовані для перегляду контенту користувачами із вадами зору.

Сайти мають візуальну зручність відображення інформації, насамперед, читабельності тексту, оптимальність розміру, поєднання кольорів тексту і фону. Але все ж таки, відповідальні за сайти мають робити його комфортним для користувача. Графічні елементи не повинні відволікати увагу відвідувачів від інформаційного наповнення сайту.

Є декілька сайтів, які перейшли на новий хостінг і створили його сучасним із своєю індивідуальністю – це важливий аспект будь-якого подальшого руху в інформованості серед молоді та підвищенням престижу робітничих професій.

Переможці, які посіли призові місця отримають Диплом «Кращий вебсайт-2020».

12.05.2020 Адміністрація БМПЛ