Оператор комп’ютерного набору

А ви знаєте, що професія оператора комп’ютерного набору не тільки цікава, але й достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий оператор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об’єднувати в процесі роботи.

Професійні навички оператора комп’ютерного набору корисні в багатьох професіях. Вони потрібні в компаніях, де є великі обсяги інформації, бази даних. Такі співробітники потрібні у великих торговельних мережах для відстеження руху товарів, call-центри компаній. Оператори приймають замовлення, вносять їх в базу даних і т.п.

До професійної сфери оператора комп’ютерного набору належить: обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних пристроїв, систем і мереж обробки інформації та прийняття рішень; комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації; обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих і робототехнічних систем.

Не кожній людині вдається після закінчення школи здобути вищу освіту. Але навіть диплом не завжди є запорукою успішної кар’єри і великої зарплати. Тому, як у тих, хто закінчив школу і поки не планує продовжувати освіту, так і у випускників вузів часто постає питання: куди і ким йти працювати?

Незважаючи на те,що всі «професії потрібні, всі професії важливі», сьогодні одними з найбільш затребуваних фахівців на українському ринку праці є оператори ПК, тому що на сьогоднішній день комп’ютер є починаючи від найменшої організації до найбільших компаній, тому такі фахівці потрібні всім.

Вміння правильно працювати з комп’ютерною технікою надасть вам можливість з легкістю оволодіти одними з найпрестижніших і високооплачуваних професій, як системний адміністратор, Web- дизайнер, програміст тощо.

 

Документи до вступу

Вступники подають особисто заяву про вступ до ліцею із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

  • документ про освіту (оригінал);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
  • 6 фотокарток 3х4;
  • ідентифікаційний код (копію);
  • документи, що дають право на пільги до вступу до закладу освіти (за наявності) (копії);

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»),  або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ