Європейський день протидії торгівлі людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.
18 жовтня 2023 року практичною психологинею ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” пані Катериною Подорожко було проведено онлайн захід до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Ознайомившись з інформацією щодо проблеми торгівлі людьми, поспілкувавшись, здобувачі освіти (та викладачі) ліцею пройшли навчання з онлайн-квесту з безпечного працевлаштування. Занурившись у віртуальну реальність, учасники квесту приймали рішення у різних життєвих ситуаціях. Пройшовши весь шлях від складання резюме, пошуку роботи та оформлення документів до поїздки та знайомства із роботодавцем на місці призначення учасники квесту проаналізували прийняті рішення та переглянули правила безпечного працевлаштування. Дуже цікаво, корисно та інформативно! До речі, навчальний онлайн-квест можна знайти за посиланням.
18.10.2023 Адміністрація БМПЛ