Протидія торгівлі людьми: корисна інформація

За неофіційними даними в світі близько 4 млн. осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці.

Для України торгівля людьми в її сучасному розумінні постала наприкінці ХХ ст. Сукупність соціально-економічних умов, специфіка географічного положення та справжній “хаос” на українських кордонах призвели до того, що Україна перетворилася в країну-транзит “живого товару”. Особливо загрозливих форм набула торгівля жінками та дітьми.

Торгівля людьми – це сукупність таких ознак: вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства.

Якщо Ви стали жертвою насилля або знаєте, що хтось потерпає від насилля, не зволікайте – телефонуйте до колцентру за допомогою!

Національна гаряча лінія надає консультації з питань попередження торгівлі людьми, включаючи допомогу жертвам, інформацію з безпечного працевлаштування за кордоном, перевірку фірм-посередників тощо.

Номери гарячої лінії:

8 800 500 22 50 або 8 800 505 50 10 (зі стаціонарного телефона)

527  (з мобільного Білайн, Київстар, Лайф, або МТС)

Всі дзвінки на ці номери у межах України безкоштовні!

 

Більше інформації тут 

03.05.2018 Адміністрація БМПЛ