Підсумки ІТ тижня

Закінчився тиждень Інформаційних технологій під керівництвом викладача інформатики Іщик В.Є. На урочистій лінійці ліцею  підведені підсумки та нагороджені учні за активність. Проведено конкурс Стенівок, у якому взяли участь майже  усі групи ліцею. Переможцями стали учнівські роботи груп СВ-9, ОКНО-22 та ОКНА-4.

У конкурсі творчих робіт перемогу здобули: Федоров Максим – група СВ-9, Комягін Максим – група А-19 та Шубіна Ганна – група ОБ-6.

Конкурс знавців інформатики серед І курсу показав не тільки гарні знання учнів, але і уміння дотримуватися установлених правил, де І місце здобули учні групи СВ-21, ІІ місце – ВТ-2 та ІІІ місце – ШВ -14.

Цікавий майстер клас провела учениця групи ОКНА -4 Фещенко Ірина, за що отримала нагороду.

У конкурсі професійної майстерності за професією «Оператор комп’ютерного набору» І місце розділили учні групи ОКНО-22 Григорова Єлизавета та Романенко Василина, ІІ місце – учениця групи ОКНО-22 Ситенька Аліна та ІІІ місце – учениця  групи ОКНА -4 Фещенко Ірина.

І на закінчення хочеться сказати, що тиждень «Інформаційних технологій» пройшов на належному методичному рівні: відвідувачі заходу, отримали багато цікавої та змістовної інформації, яка є важливою для фаху та згодиться у майбутньому.

17.04.2018 Адміністрація БМПЛ