Плануй успішне майбутнє – обирай профтех!

17 травня 2024 року в місті Запоріжжя відбулася виставка закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Плануй успішне майбутнє – обирай профтех!». Департамент освіти і науки облдержадміністрації разом з Науково- методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області та 17 закладами професійної освіти об’єднали свої зусилля заради майбутнього молодого покоління нашого регіону.

Державний навчальний заклад “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” на виставці презентували директор ліцею, майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін та здобувачі освіти. Гості профорієнтаційного заходу, а саме молодь Запорізького району, мали змогу ознайомитися з нашим навчальним закладом, взяти участь в майстер-класі з виготовлення коника ключа-відкривача, долучитися до створення майбутньої скульптури з кульбабок, спробувати себе в ролі водія та автослюсаря на автомобільному тренажері, побачити, як працює лазерний маркер, виконати зварне з’єднання на тренажері для зварювання, отримати відповіді на всі питання щодо вступу та навчання, та, звісно, піти від нас не з пустими руками! Сподіваємося, що ця зустріч принесла багато яскравих емоцій!

Вибір майбутньої професії – важливий крок в житті кожної людини. Ми впевнені, обираючи наш заклад освіти, Ви робите вірний крок до свого успішного майбутнього!

 

 

18.05.2024 Адміністрація БМПЛ