Абітурієнтам: ми працю любимо, що в творчість перейшла…

Навчання у Державному навчальному закладі «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» – це  не лише якісна професійно-технічна освіта, а й реалізація творчих здібностей учнів.

У 2016 році на території ліцею було закладено парк кованих фігур «Алея ковалів». А запропонували створити такий парк учні випускних груп, як згадку на пам’ять, і цю традицію продовжують всі випускники. Одним із перших виробів парку стала кована арка.

На сьогодні парк нараховує вже 9 кованих виробів різної тематики та техніки виконання. Всі вироби користуються великою популярністю серед гостей та мешканців міста, стають яскравою фотозоною для відвідувачів, взірцем кропіткої та творчої роботи учнів і майстрів. Одним з найяскравіших виробів у парку стала копія Ейфелевої вежі, яка у темряві мерехтить яскравими кольорами. Також є кований дракон, який охороняє вхід до навчального корпусу.

Одним з нових витворів мистецтва та професіоналізму ліцею став електровелосипед, який отримав горду назву «БМПЛка», де зашифрована назва навчального закладу, адже практично всі деталі були створені у майстернях ліцею. «БМПЛка» –  це колективна робота всіх професій, яким навчають у ліцеї.

Також ще однієї гордістю ліцею стало виготовлення оригінального питного фонтанчику, який вже встановлено в холі ліцею та після закінчення карантину буде використовуватися за призначенням.

Нам потрібні творчі, креативні молоді люди! Ми на вас чекаємо! Приєднуйтесь до нашої великої та дружньої родини!

Електронна заява до вступу

01.03.2021 Адміністрація БМПЛ