Абітурієнтам: з нами в майбутнє!

Вибір професії – один з найважливіших кроків в житті. Кожен прагне мати цікаву роботу, чималий заробіток, можливість реалізувати власний потенціал та побудувати гарну кар’єру. Успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту і сприяє реалізації особистісного потенціалу. Потрібно свідомо обмірковувати всі аспекти свого професійного вибору і впевнено слідувати до своєї мети!

Як показує сучасний ринок праці, фахівці технічних професій стали максимально затребувані в останні роки. Працюючи на виробництві, можна заробляти в рази більше, ніж в офісі. Згідно даних служби зайнятості цьогоріч серед роботодавців зріс попит на такі професії, як кравець,  верстатник широкого профілю, електрогазозварник, автослюсар та водій. Останні пару років докорінно змінюється ситуація з робітничими професіями і цьому сприяють в першу чергу роботодавці. Вони бачать те, що люди виїжджають закордон мільйонами, зокрема й молодь. І кадровий голод за робітничими професіями, який відчули роботодавці, спонукав їх думати, що робити і як змінити ситуацію. Тому власники великих та малих підприємств значно підвищують рівень заробітної платні та покращують умови праці.

Сучасний український ринок праці потребує саме тебе, молодого, енергійного, висококваліфікованого професійно-технічного робітника!

В умовах загальнонаціонального карантину пропонуємо Вам ознайомитись з Державним навчальним закладом «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» в режимі онлайн та зробити правильний вибір професії.

Наші професії та багато іншого можна побачити на нашому сайті https://bmpl.zp.ua/ та на каналі youtube

ДНЗ «Бердянський МПЛ» — це творчий та сучасний заклад професійно-технічної освіти, який забезпечує розвиток здібностей та обдарувань молоді, готує кваліфікованих робітників, яких потребує сучасний ринок праці.

 

Для учнів закладів загальної середньої освіти вступ до ДНЗ «Бердянський МПЛ» без ЗНО та іспитів, навчання та проживання у гуртожитку безкоштовне з гарантованою стипендією. Електронна заява до вступу

 

10.03.2021 Адміністрація БМПЛ