Секретар керівника

Секретар – це не просто телефоністка, друкарка або адміністративний працівник, її функції значно ширші: вона організовує службові відрядження і конференції, займається зовнішніми зв’язками, приймає гостей і клієнтів, які відвідують підприємство тощо.

Специфіка і складність роботи секретаря пов’язана з тим, що вона завжди «на виду», в центрі спілкування з керівництвом, колегами, клієнтами. Секретар є поєднуючим ланцюгом різних підрозділів фірми, вона знаходиться в центрі внутрішніх проблем і зовнішніх контактів. Тому недарма, жартуючи, іноді секретаря називають «другим директором».

Ця професія є досить вигідною сьогодні. Окрім беззаперечного плюсу швидко і правильно друкувати, можна навчитися – розуміти як i навіщо складаються документи, як правильно вести кореспонденцію.

Попит на ринку праці на даних фахівців великий, що пов’язано зі значним зростанням кількості комерційних структур. Секретарі працюють на різних підприємствах, як великих, та малих, у нотаріусів і адвокатів, в різних комерційних структурах.

Маючи цю професію за бажанням, або тимчасово можна працювати не тільки секретарем, але (при здобутті спеціальних навичок) тим же нотаріусом, бухгалтером, діловодом, архіваріусом тощо. Навіть якщо ви не будете працювати за цим фахом, ці навички знадобляться вам у будь-якій професії.

 

Документи до вступу

Вступники подають особисто заяву про вступ до ліцею із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

  • документ про освіту (оригінал);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
  • 6 фотокарток 3х4;
  • ідентифікаційний код (копію);
  • документи, що дають право на пільги до вступу до закладу освіти (за наявності) (копії);

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»),  або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ