Секретар керівника

Секретар – це не просто телефоністка, друкарка або адміністративний працівник, її функції значно ширші: вона організовує службові відрядження і конференції, займається зовнішніми зв’язками, приймає гостей і клієнтів, які відвідують підприємство тощо.

Специфіка і складність роботи секретаря пов’язана з тим, що вона завжди «на виду», в центрі спілкування з керівництвом, колегами, клієнтами. Секретар є поєднуючим ланцюгом різних підрозділів фірми, вона знаходиться в центрі внутрішніх проблем і зовнішніх контактів. Тому недарма, жартуючи, іноді секретаря називають «другим директором».

Ця професія є досить вигідною сьогодні. Окрім беззаперечного плюсу швидко і правильно друкувати, можна навчитися – розуміти як i навіщо складаються документи, як правильно вести кореспонденцію.

Попит на ринку праці на даних фахівців великий, що пов’язано зі значним зростанням кількості комерційних структур. Секретарі працюють на різних підприємствах, як великих, та малих, у нотаріусів і адвокатів, в різних комерційних структурах.

Маючи цю професію за бажанням, або тимчасово можна працювати не тільки секретарем, але (при здобутті спеціальних навичок) тим же нотаріусом, бухгалтером, діловодом, архіваріусом тощо. Навіть якщо ви не будете працювати за цим фахом, ці навички знадобляться вам у будь-якій професії.

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ