Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

У завдання слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів входить, насамперед, виявлення несправності, загальна оцінка стану машини, а також ремонт, регулювання й налагодження механізмів автомобіля.

Професія слюсаря є однією з найзатребуваніших у службах переміщення транспортних засобів на сьогоднішній день. Щодня нам постійно доводиться зіштовхуватися з яким-небудь видом автотранспорту. Чи  це особистий автомобіль, чи громадський транспорт, за всіма ними потрібний професійний і своєчасний догляд. Саме тому, кваліфікований фахівець із ремонту і діагностики транспортного засобу, сьогодні так затребуваний у нашій країні.

 

Документи до вступу

Вступники подають особисто заяву про вступ до ліцею із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

  • документ про освіту (оригінал);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
  • 6 фотокарток 3х4;
  • ідентифікаційний код (копію);
  • документи, що дають право на пільги до вступу до закладу освіти (за наявності) (копії);

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»),  або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 

09.06.2017 Адміністрація БМПЛ