Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Це сучасна і прогресивна професія, що користається, великим попитом на ринку праці. Адже автомобільний парк у нашій країні багатомільйонний. Випускаються нові моделі автомобілів, для їхнього ремонту й обслуговування, потрібні висококваліфіковані фахівці. Тому потреба у фахівцях з ремонту та обслуговування колісних засобів постійно зростає і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності, навіть відкрити власну справу.

 

Термін навчання:

  • 3 роки (на базі 9 кл.)

  • 1 рік (на базі 11 кл.)

 

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів здійснює всі види ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту.

 

Основні операції, які виконує слюсар: розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів і вузлів автомобілів різних марок.

 

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів  може працювати в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності.

03.03.2024 Адміністрація БМПЛ