Нам є ким пишатися: Ірина Стоєва

Від сьогодні починаємо рубрику “Нам є ким пишатися”. Розповідатимемо про наших талановитих та обдарованих учнів у навчанні, праці, спорті та, навіть, хобі. ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” завжди підтримує свою молодь у її начинаннях, заохочує до нових звершень, створює умови для розвитку професійних схильностей та обдарувань.

Отож, розповідаємо сьогодні про гарну дівчину, спортсменку, ученицю першого курсу групи АО-22, Стоєву Ірину. На початку жовтня дівчина прийняла участь у Чемпіонаті України з армспорту та стала призеркою на обидві руки. Чемпіонат відбувався у рідному місті дівчини, Приморську, з 2 по 5 жовтня. За словами Ірини, вона не готувалася до змагань, бо через обмеження у зв’язку із короновірусом строки Чемпіонату постійно змінівались ще з минулої весни. Тому про проведення Чемпіонату довідалася за пару днів, та, все одно вирішила боротися. Отож, Ірина у своїй ваговій категорії виборола друге місце (права рука) та третє місце(ліва рука). До речі, Ірина ще проявила себе у спортивному скелелазінні та була відзначена на Бердянському чемпіонаті за проходження особистої дистанції на швидкість. Не дарма кажуть, що для людей з талантом та любов’ю до праці не існує перешкод.

‘Так, -каже Ірина, мені подобається займатися спортом. Змалечку я ходила на танці, потім зацікавилася армспортом (займаюсь ним з сьомого класу), прийшла на навчання в профліцей -спробувала свої сили у скелелазінні. А ще я планую ходити в нашу тренажерну залу після уроків, аби тримати себе в формі”.

Вітаємо спортсменку та бажаємо подальших перемог у будь-яких начинаннях.

12.10.2020 Адміністрація БМПЛ