Обласні змагання з волейболу серед хлопців: 2 місце

6-го та 7-го грудня 2018 року команда волейболістів ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” у складі Павлова Костянтина, братів Шевченко Артема та Антона, Зозулі Владислава, Денежного Данила, Вітошинського Петра та Трішмака Микити посіла почесне друге місце на Обласних фінальних кубкових змаганнях з волейболу серед юнаків професійної освіти. Змагання відбувалися на базі ДНЗ “Запорізький центр професійної освіти водного транспорту “. За словами викладачів фізичного виховання, що супроводжували хлопців, Шастало М.М. та Паленко І.П., наші ліцеїсти два дні поспіль невтомно боролися за кожний м’яч, викладаючись “на повну”. У перший день змагань юнаки виграли дві гри поспіль з рахунком 2:о та, нажаль, трєтю гру програли команді з Мелітополя. Другого дня наші ліцеїсти, перегравши команду “Мотор Січ”, вийшли до півфіналу. Та у фінальному поєдинку, граючи на рівних із Мелітополем, трішки поступилися, зігравши з рахунком 2:1.

Щиро вітаємо юнаків із здобутою перемогою в змаганнях! Бажаємо завжди залишатися переможцями за життя, ніколи в собі не сумніватися, постійно прагнути до перемог та високих нагород. Пишаємося Вами!