Конференція “Молодіжні субкультури як соціокультурний феномен”

Кожен з нас бачив людей, які у чомусь не схожі на інших. У когось на голові ірокез, хтось увесь у металі, а хтось у чорній шкірі мчить повз вас на мотоциклі. Ці “несхожі на інших” люди – є представниками субкультур. Представники різноманітних субкультур намагаються показати свою індивідуальність та сказати: “Я – особистість”. Все більше підлітків кожного дня у всіх країнах світу приймають ту чи іншу субкультуру. Тому необхідно знати про це культурне явище, розуміти його та бути готовим зустрітися з представниками у реальному житті.

Сьогодні, 28 березня 2023 року, в ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” було проведено онлайн конференцію “Молодіжні субкультури як соціокультурний феномен”. Здобувачі освіти навчальних груп першого курсу підготували презентацію (обраної самостійно) субкультури, обговорили “плюси” та “мінуси” кожної представленої молодіжної субкультури та долучилися до виконання різноманітних тематичних вправ та завдань.

Наприкінці конференції дійшли загального висновку, що кожна молодіжна субкультура має свій погляд на світ, способи тлумачення реальності, які визначають систему цінностей, установок, особливостей поведінки та життєвого стилю молодих людей, які входять до неї. Молодіжна субкультура є простором, в котрому створені необхідні умови для підлітка, який перебуває у пошуках власної ідентичності.

 

28.03.2023 Адміністрація БМПЛ