Славні сини України, зі святом!

Історія українського козацтва – одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи поневолення козаки були справжніми захисниками рідної України, оборонцями віри, моралі та державницьких традицій. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня українського козацтва! Пам’ятайте, що ідея козацтва жива донині. Правда, сучасний український козак це не той, хто одягнений у шаровари, а той, хто нічого не пошкодує за свободу – свою, своєї сім’ї, своєї держави.

До святкування дня Козацтва та Захисника України в ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” готові!

Ранковими привітаннями із невеличкими солодкими сюрпризами чарівні представниці Ради Учнівського Самоврядування на чолі з куратором, психологом ліцею Подорожко К.О.,  зустрічали юнаків у холі ліцею.

В межах однієї навчальної групи заступником директора з виховної роботи Бевз А.М.  проведено виховну годину ” Славні сини України”.

Також бібліотекарем ліцею Тітінок Н.Г. оформлено книжкову виставку “Оживає дух козацький” та огранізовано відеоперегляд для всіх бажаючих «Ми дякуємо нашим захисникам».

13.10.2021 Адміністрація БМПЛ