Свято романтики

Сьогодні День всіх закоханих. Хоча це свято прийшло до нас із Заходу не так давно, але стало до душі більшості українцям. Звичаї святкування дня Святого Валентина у різних країнах відрізняються, але їх усіх поєднує одне – бажання висловити свої симпатії, признатися ще раз в коханні своїй “половинці”, дарувати сюрпризи та подарунки батькам та друзям.

Сьогодні, 14 лютого 2019 року, ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” повністю поринув в атмосферу кохання. Творча група ліцеїстів прикрасила хол ліцею, підготувала святковий концерт та “пошту закоханих”. Скринька з листівками дуже швидко (і не один раз!) переповнювалась повідомленнями, а значить і любов’ю.
Всі відправлення були доставлені до адресатів на урочистому заході до Дня Закоханих. Особливо приємно, що не всі листівки учні адресували один одному, а й улюбленим майстрам виробничого навчання, класним керівникам, викладачам та, звісно, заступнику директора з виховної роботи Алевтині Мирославівни Бевз.
Святкування продовжилось розповіддю історії виникнення Дня Святого Валентина та піснею про кохання від Подорожко Катерини. Після цього прийшла черга обирати «Валентину» і «Валентина» нашого свята. Це відбувалось шляхом яскравих, цікавих та різноманітних конкурсів: «Заплетення коси», «Зав’язування краватки», «Майбутні клопоти» та інше. За результатами конкурсу Олександр Тютчев та Ольга Дзюба стали парою свята та отримали подарунки від адміністрації ліцею.
Бажаємо Всім кохати і бути коханими. Адже любов окрилює людину, надихає на неймовірні звершення.

14.02.2019 Адміністрація БМПЛ