Онлайн-концерт пам’яті “Заряджені гідністю та жагою до свободи”

21 листопада 2023 року, в День Гідності та Свободи, в ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” загальноліцейний онлайн-захід під гаслом “Заряджені гідністю та жагою до свободи”. Здобувачі освіти ліцею під керівництвом майстра виробничого навчання пані Оксани Володимирівни Шапошник підготували онлайн-концерт пам’яті.

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.

Тепер ми розуміємо, що Революція Гідності й російсько-українська війна — це єдиний процес, початок чергового витка протистояння, продовження боротьби українців за цінності, за свою історичну пам’ять, культурну ідентичність, майбутнє.

Дізнатися більше по темі можна за активним посиланням

21.11.2023 Адміністрація БМПЛ