Пам’ятаємо Героїв майдану

18 листопада  2021  року  в ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» в онлайн-режимі відбувся захід на тему: «Пам’ятаємо Героїв майдану».  У ньому взяли участь здобувачі освіти групи ОКНР-8 та були запрошені  здобувачі освіти груп ОКНО-7, ОКНР-11 і ГЕЗК-23.

Розповідь класного керівника групи ОКГР-8  Іщик В.Є. про події, що передували встановленню державного свята Дня Гідності та Свободи, була зворушлива та цікава. Викладач наголосила, що  жити гідно та обирати своє майбутнє – невід’ємне право кожного з нас. Ця єдність завжди буде одним із ключових рушіїв розвитку української держави. Кожен українець схиляє голову в пам’ять про героїв.

«Ще не вмерла…» і вмирали…
Земля тремтіла, під ногами ж – твердь…
Їм янголи обличчя прикривали…
А ті під вибухи гранат ішли на смерть…

Разом подивилися фільм, який створив ліцеїст  групи ОКНР-8 Курило  Сергій, презентацію, підготовлену Зінченко Владиславом із цієї ж групи, прослухали пісню у виконанні Миколи Булгакова, який став постійним учасником проведених заходів у ліцеї.

Здобувачі освіти групи ОКНР-8 та ОКНО-7 читали вірші присвячені трагічним подіям. На електронній дошці «А батько сина ще не відпускав…» усі бажаючі поділилися своїми враженнями  та записали улюблені рядки віршів.

Здобувачі освіти групи ГЕЗК-23 почали співати Гімн України, їх підтримали всі інші  учасники.

Коли кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, країна буде рухатися вперед, бо наші серця пам’ятають вислови героїв: «Або все – або нічого!», « Україна – понад усе!», « Перемога – або смерть!»

Хай пам’ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави.

 

19.11.2021 Адміністрація БМПЛ