Пам’яті Героїв Крут

29 січня минає 105-та річниця бою під Крутами. Саме в цей день 1918 року кілька сотень молодих студентів, гімназистів, військових у нерівних умовах бою протистояли ворогу. Вони були різного походження: діти селян, робітників, священиків; військові, студенти, гімназисти. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Але всі вони розуміли головне – Україна потребує їхнього захисту.

Так, під час повномасштабного вторгнення рф в лютому 2022 року молоді українці стали одними з перших, хто взяв до рук зброю, щоб захистити майбутнє рідної країни. Вони вступали до лав ЗСУ, часто не маючи бойового досвіду. Молодь була і залишається однією з рушійних сил, що наближають перемогу України. Як на фронті, так і в тилу.

Цінуємо подвиг кожного. Вшановуємо пам’ять героїв, загиблих під Крутами. Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну. Шануємо наших захисників, хто сьогодні боронить Українську державу.

Слава Героям! Слава Україні!

До Дня вшанування пам’яті Героїв Крут у навчальних групах ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей”  було проведено онлайн години спілкування «Вони стали на захист Батьківщини» та бесіди «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного».

29.01.2023 Адміністрація БМПЛ