Дозвілля на карантині

Чим зайнятися під час вимушеного сидіння вдома, аби розважити мозок і тіло, а також зробити корисну справу?

Коронавірус змінив життя людей по всьому світі. Люди працюють на дому або беруть відпустки, учні та педагоги перейшли на дистанційне навчання.

Однак вільний час не вдасться витратити на зустрічі з друзями та прогулянки, оскільки самоізоляція – найбільш надійний спосіб вберегтися від Covid-19 та зупинити поширення недуги.

Ось вам три глобальні ідеї дозвілля на карантині:

  1. Творчість та нові хобі. Щоб відчути себе художником, не обов’язково мати мольберт, олівці чи фарби – досить одного звичайного олівця та блокноту. Чи, можливо, ви хотіли зайнятися миловарінням? Освоїти йогу? Вивчити танець? Вишити хрестиком? Усе у ваших руках! Творче заняття обов’язково розкриють ваші несподівані таланти.
  2. Саморозвиток. Під час коронавірусного карантину багато інтернет-ресурсів надають можливість безкоштовного навчання онлайн. Якщо вам не вистачало часу або мотивації вивчити французьку мову або нову професію, подумайте: чи не приваблює вас можливість отримати безкоштовно те, за що в інший час треба заплатити до декількох тисяч гривень?
  3. Розхламлення. Розберіть усі старі речі: одяг, книжки, накуплені за роки дрібнички, тощо. Чесно оцініть, наскільки вам потрібен та чи інша річ. Таке заняття не тільки звільнить місце й додасть простору, а й дозволяє очиститися енергетично: багато хто відчуває полегшення, виносячи до баків мішки з речами, які не використовувалися роками.

Ось чим займаються наші педагоги на карантині…

02.05.2020 Адміністрація БМПЛ