Тиждень металообробних професій

З 22 квітня по 26 квітня 2019 року у ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» проходив Тиждень металообробних професій. Вже традиційно Тиждень  розпочався презентацією  та встановленням нової кованої композиції, яка прикрасила другий поверх навчального корпусу ліцею. Композиція «Сова» символізує знання та машинобудівний профіль навчального закладу.

Тиждень пройшов за наступною програмою:

Понеділок, 22 квітня – Урочиста лінійка.

Вівторок, 23 квітняконкурс профмайстерності з професії «Коваль ручного кування».

У Конкурсі взяли учать 10 учнів, серед них були не тільки діти, які навчаються за професією «Коваль ручного кування», а ще й учні за професією «Верстатник широкого профілю» та «Слюсар з ремонту колісних транспортних », які відвідують організований в ліцеї гурток «Коваль».

Конкурc проходив в два етапи:

теоретичний тур, який передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з  предметів: «Технологія виконання ковальських робіт»,  «Обладнання та пристрої для ковальських робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці» і тривав  1 академічну годину та включав виконання тестових завдань (по 18 питань у кожному).

— практичний тур, який відповідав вимогам 2 кваліфікаційного розряду і передбачав  виготовлення кованих рамок для різних настінних композицій за технологічною карткою або, за бажанням, за власною розробкою підвищеного рівня складності з виконанням основних вимог.

1 місце у конкурсі поділили між собою аж три роботи –  “Герб м. Бердянська” Персієнко Артема Миколайовича (І курс, ГЕЗК-16), “Щит” Ільченко Антона Костянтиновича (ІІ курс, група ВТ-2) та настінна композиція Кривицького Данила Павловича (ІІІ курс, ГЕЗК-3).

Середа, 24 квітня – Виставка кованих виробів «Мандрівка творчості». Виставка відбулася у холі ліцею. На ній були представлені роботи учнів з професій «Коваль ручного кування» та учнів, які відвідують гурток «Коваль».

Четвер, 25 квітня – викладачем спецдисциплін Волошиним М.П. був проведений веб-квест для учнів металообробних професій. Для проходження заходу учні поділились на команди по 4 чоловіки. За допомогою електронних посилань команди отримали завдання та необхідний матеріал для їх виконання. Темами заходу стали: «Моя майбутня професія», «Історія розвитку машинобудування», «Машинобудування і металообробка України», «Машинобудування світу». Результатом веб-квесту від кожної команди стала підсумкова презентація.

У п’ятницю, 26 квітня – пройшов відкритий урок виробничого навчання  за професією «Верстатник широкого профілю». Тема уроку: «Нарізання різьби різцем». Урок провів майстер виробничого навчання верстатників Єршов С.О.

29.04.2019 Адміністрація БМПЛ