Конкурс ковальського мистецтва

Сьогодні, 14 березня 2018 року, в рамках Тижня металообробних професій у ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” пройшов конкурс ковальського мистецтва серед учнів.

У Конкурсі взяли учать 12 учнів, серед них були не тільки діти, які навчаються за професією «Коваль ручного кування», а ще й один учень – «Верстатник широкого профілю» та учень – «Слюсар з ремонту автомобілів», які відвідують організований в ліцеї гурток «Коваль».

Конкурc проходив в два етапи:

теоретичний тур, який передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з  предметів: «Технологія виконання ковальських робіт»,  «Обладнання та пристрої для ковальських робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці» і тривав  1 академічну годину та включав виконання тестових завдань (по 18 питань у кожному).

– практичний тур, який відповідав вимогам 2 кваліфікаційного розряду і передбачав  виготовлення композиції «Рибка» за технологічною картою або, за бажанням, за власною розробкою підвищеного рівня складності з виконанням основних вимог.

Більшість учасників виготовили композицію за власною розробкою. Роботи вийшли дуже гарними та оригінальними.

Наразі, всі роботи знаходяться на розгляді комісії Конкурсу. Результати будуть оголошені у п’ятницю, на лінійці, присвяченій підведенню підсумків Тижня металообробних професій.

14.03.2018 Адміністрація БМПЛ