Космічний Коваль фест у Дніпрі

25-27 вересня 2020 року команда ковалів ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей”, а саме: майстер в/н Шапошник Олександр Миколайович, викладач спецдисциплін Шапошник Оксана Володимирівна та учні: Зубко Максим, Ільченко Антон, Колєнов Михайло, Єргін Анатолій та Ставицький Єгор підкорювали місто на річці Дніпро. 

Вже третій рік поспіль наших ковалів запрошує до участі та гостинно зустрічає Всеукраїнський фестиваль ковалів в Дніпрі KovalFest. Звісно, цьогорічний фестиваль проходив з певними обмеженнями, пов’язаними з коронавірусом. Але, як і два попередні роки, наші ковалі збирали черги з бажаючих отримати майстер-клас з кування. А ще встигали давати інтерв’ю місцевим журналістам, створювати спільну з учасниками фестивалю композицію “Планета знань”, прийняти участь у конкурсному змаганні  в номінації “Космонавт у реальному житті” та посісти на ньому третє місце!

“Сподобалось все на фестивалі. Я не вперше подорожую зі своїм майстром Олександром Миколайовичем. Ми були минулого року тут, у Дніпрі, ще й у Івано-Франківську. Мені до вподоби те, що я роблю з металом. Я жодного разу не пожалкував, що обрав саме професію коваля,-розповідає учень Ільченко Антон. Тепер я впенений у своєму майбутньому. Знаю, що обрав собі правильну професію. Я вдячний своєму майстру та ліцею загалом за чудову можливість подорожувати, брати участь у фестивалях, знайомитися з ковалями з різних міст, черпати нові знання та натхнення. Круто навчатися із задоволенням та ще їздити Україною!”

Бажаємо нашим ковалям не зупинятися, творити та перемагати!

29.09.2020 Адміністрація БМПЛ