Майстер-клас від колег ковалів з Івано-Франківська

Для того, щоб популяризувати ковальське мистецтво в Україні, зокрема у рідному місті Бердянськ, привернути увагу до традицій та новацій ковальської справи, майстер виробничого навчання Бердянського машинобудівного професійного ліцею Шапошник Олександр Миколайович постійно проводить та приймає участь у майстер-класах, фестивалях та сімпозіумах у різних куточках нашої Батьківщини.

Саме на одному з таких фестивалів, Олександр Миколайович познайомився з делегацією ВПУ-21 м. Івано-Франківськ і вже два роки поспіль плідно співпрацює з директором  училища Баб’як Михайлом Михайловичем та майстрами виробничого навчання.

Партнерство колег ковалів полягає у обміні досвідом щодо набуття навичок технологічних процесів кування та технологій художньої ковки (адже майстри ручного кування Західної України мають набагато більший досвід ковальської справи!).

За запрошенням директора ДНЗ “Бердянський МПЛ”, Дудукалова Сергія Вікторовича, майстри виробничого навчання ВПУ-21, а саме коваль Вінтонів Ростислав, майстер художньої обробки металу Богаченко Віктор та майстер-зварник Познацкий Віктор провели незабутній майстер – клас для учнів нашого ліцею. Незважаючи на літню спеку та канікули, учні залюбки приєдналися до спільної роботи. І десь через півтори-дві години народився справжний мистецький витвір – кована морська мушля.

 

 

10.08.2017 Адміністрація БМПЛ