Чорнобильська катастрофа – біль України

14 грудня 2021 року в ДНЗ “Бердянський машинобулівний професійний ліцей” відбулася тематична виховна година до Дня вшанування пам’яті ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС «Чорнобильська катастрофа – біль України».

Класні керівники організували для здобувачів освти перегляд відео фільмів: «За годину до вибуху», «Мужність і біль Чорнобиля» та тематичну книжкову виставку «На Чорнобиль журавлі летіли».  Ліцеїсти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та декламуванням віршів.
Щорічно з 2006 року в Україні 14 грудня вшановують пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Саме в цей день було закінчено роботи з будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної станції, а 15 грудня 2000 року АЕС була повністю зупинена.
Аварія на Чорнобильській АЕС вважається однією з найбільш масштабних атомних катастроф минулого століття. Трагедія сталася в ніч на 26 квітня 1986 року.
Шана ліквідаторам та усім тим хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Чорнобильська ядерна катастрофа ніколи не зітреться з пам’яті людства. В ім’я життя на землі спільними зусиллями треба долати її тяжкі наслідки, дбати про те, щоб подібного не сталося в майбутньому.
15.12.2021 Адміністрація БМПЛ