Міністерство Освіти та Науки України запросило приєднатися до Флеш-мобу “Повертаюся до навчання”. Так, навчання розпочнеться з вересня, в нашому ліцеї – у дистанційній формі. Ніхто не має права забрати в української молоді освіту. Ерудицією наших дітей захоплюється весь світ, це результат кропіткої роботи освітян. Пишаємося кожною українською дитиною та кожним українським вчителем.
Також нагадуємо, що ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ
27.08.2022