Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу про дві важливі події в нашій історії підписання IV Універсалу Центральної Ради, яким проголосили незалежність УНР у 1918 році та проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році (об’єднання українських земель в одну державу).
Тоді українці вкотре довели, що спроможні об’єднатися попри всі складнощі та розділеність між двома імперіями.
З нагоди відзначення важливої події в ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” освітяни та здобувачі освіти долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку до Дня Соборності України від Освітнього центру ВРУ, а також поспілкувалися на інформаційних годинах в межах навчальних груп протягом дня.
Відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
Слава Героям!



