Абітурієнту. Вступна кампанія: ключові запитання

ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» підготував відповіді на найпоширеніші запитання абітурієнтів щодо вступу.

1.Навчання платне?
Ні, ліцей фінансується за рахунок державного бюджету.

2.Учням виплачують стипендію?

Так, учні отримують стипендію у розмірі встановленому законодавством. Станом на 1 січня 2013 року стипендія становить 490 грн. без урахування індексації. Учні, які за результатами попереднього семестру мають оцінки 10-12 балів отримують підвищену на 45,5% стипендію (713 грн.).

3.Чи є у вас гуртожиток та скільки коштує проживання?
В ліцеї є гуртожиток, який розташований безпосередньо на території навчального закладу. Проживання у гуртожитку безкоштовне.

4.Які документи видаються по закінченню ліцею?
По завершенню навчання у ДНЗ «Бердянський МПЛ» учні отримують диплом державного зразка  з кваліфікацією робітника за обраною професією та атестат про повну загальну середню освіту.

5.Який термін надання документів абітурієнтами?
У відповідності до Правил прийому до ДНЗ «Бердянський МПЛ», прийом документів абітурієнтів починається з травня та завершується за мірою комплектування груп з конкретних професій (як правило до 1 вересня).

6.Які форми навчання є в ліцеї ?

Навчання в ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» здійснюється тільки за денною формою. Вечірня, очно-заочна, дистанційна, екстернатна форми навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами відсутні.

21.05.2018 Адміністрація БМПЛ