Нам є ким пишатися: Микита Воскобойников

Нам є ким пишатися! Учень ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” Микита Воскобойников з групи ГЕЗК-3 став СРІБНИМ призером Обласного Чемпіонату з важкої атлетики. Наразі юнак готується до Чемпіонату України.

19-20 березня 2021 в Запоріжжі пройшов Чемпіонат області з важкої атлетики серед кадетів 13-17 років. У змаганнях взяли участь спортсмени з Бердянська, Орєхова, Дніпрорудного, Запоріжжя, тощо.

“Займаюся важкою атлетикою 5 років, – розповідає Микита, срібний призер чемпіонату України до 13 років, неодноразовий призер та чемпіон області, маю 1 дорослий розряд, тренуюся під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Сергійовича Савона. 

Почав займатися важкою атлетикою для загального фізичного зміцнення, а потім це увійшло в хобі, а далі – в постійне захоплення.

Чемпіонат області проходив у місті Запоріжжя в спортивному інтернеті олімпійського резерву. В моїй ваговій категорії було 4 людини. У загальній сумі двоборства вийшло 183 кілограми, ривок – 83 кг, поштовх – 100 кг. 

Плани на найближче майбутнє – виконати норматив кандидата в майстри спорту (КМС) та виграти прийдешній чемпіонат України, який відбудеться в травні місяці.”

Вітаємо тебе, Микито! Бажаємо міцного здоров’я та впевненості! Бажаємо перемоги на Чемпіонаті України!

Пишаємося своїми талановитими учнями!

24.03.2021 Адміністрація БМПЛ