Учень ДНЗ “Бердянський МПЛ” – переможець Чемпіонату Запорізької області з боксу серед юнаків

З 10 по 14 січня 2018 року на базі Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності пройшов Чемпіонат Запорізької області з боксу серед юнаків. Наш ліцеїст, учень групи СВ-21, Сопін Володимир здобув першість у ваговій категоріі 75 кг.

Серед 104 боксерів різних населенних пунктів Запорізької області наш ліцеїст був єдиним представником Бердянська. На Чемпіонаті Володимир провів два бої. У полуфіналі молодий боксер вимотав суперника наполегливими та швидкими ударами і вже у другому раунді отримав перемогу. Фінальний поєдинок, який відбувся 12 січня, завершився достроково – Володимир Сопін відправил суперника у два нокдауни.

Володимир почав займатися спортом разом з батьком (тренером з боксу Сопіним Олександром) із самого малечку. Бокс був звичайною хлопчачою зацікавленістю, та не більше. Але за останні 4 роки щоденні двогодинні тренування з боксу переросли у справжнє життєве кредо юнака. “Я з дитинства займаюся спортом і це приносить мені велике задоволення. На тренуваннях в мене є справжні друзі, мої однодумці, які вважають, що займатися спортом – то життєво необхідно молодому чоловікові і це набагато краще, ніж курити, байдикувати або займатися іншими дурницями. Бокс придає впевненості, сили не лише м’язам, а й характеру, -каже Володя, – навчає долати перешкоди, приймати самостійні рішення та відстоювати свою честь. Тому закликаю усіх, дівчат та юнаків, займайтеся спортом! Це бадьорить, об’єднує та мотивує!”

12 лютого стартує Чемпіонат України з боксу в Харкові, Володимир Сопін прийматиме участь у змаганнях. Тому бажаємо йому перемоги!

17.01.2018 Адміністрація БМПЛ