100 років ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей”

3 лютого 2023 року Державному навчальному закладу “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” виповнилося 100 років з дня заснування! Вітаємо всіх причетних до історії творення ліцею із ЮВІЛЕЄМ!

Цьогоріч святкуємо не вдома, не в рідних стінах ліцею. Святкуємо разом, але кожен окремо. На жаль, війна та окупація рідного міста змусили інженерно-викладацький склад ліцею покинути домівки, залишити свої навчальні кабінети та майстерні, а навчальний процес – перевести  у дистанційний формат…

Традиційно, до першого вітального слова запрошуємо директора ліцею Сергія  Вікторовича Дудукалова.

Зворушливі слова на адресу ліцею також приймайте від заступника директора, педагогічних працівників та  друзів навчального закладу. До речі, всі відео привітання можна подивитися на наших сторінках соціальних мереж instagram  та facebook

“Шановні колеги – викладачі, майстри виробничого навчання, працівники ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей»! Щиро вітаю із урочистою подією – 100-річчям від дня заснування ДНЗ «Бердянський МПЛ».
Наш заклад освіти пройшов непростий шлях від школи фабрично – заводського учнівства до Державного навчального закладу «Бердянський машинобудівний професійний ліцей». За всі роки своєї діяльності, навчальний заклад підготував і випустив не одне покоління кваліфікованих робітників. Багато випускників ліцею зараз є відомими людьми та професіоналами своєї справи. І сьогодні в стінах нашого ліцею, наслідуючи кращі традиції українського патріотизму й європейських гуманістичних цінностей, зростає молода сила – істинна надія та гордість України. Історія
ліцею свідчить про високі духовно-етичні цінності й чесноти викладацького складу, непідвладні часовим ідеологіям, пропагандистським шаблонам і буремним перипетіям.

Ми пишаємося тим, що ліцей є сучасним закладом професійної (професійно-технічної) освіти, у якому класична освіта поєднується з інноваційними підходами до виховання молоді нової генерації. Ліцей живе творчим, сучасним життям, в якому основне місце відведено учню.
В усі добрі справи та успіхи колективу ліцею вкладено вагому, творчу працю директора ліцею Дудукалова Сергія Вікторовича, чесного, енергійного, принципового, вимогливого до себе та інших керівника.

Шановні викладачі та майстри виробничого навчання, завдяки вашій невтомній праці, постійному оптимізму та натхненню, великій любові до дітей — існує людство, що від покоління до покоління передає у спадок свої знання, досвід, традиції, культуру та, головне, любов до своєї країни. А ще – віру. Віру в життя, добро, справедливість. У своїй почесній роботі ви продовжуєте орієнтуватися на особистість, людську індивідуальність, її інтереси та уподобання, й випускаєте в дорослий світ всебічно освічену молодь, фахівців своєї справи та істинних патріотів України. Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай  завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

Дорогі здобувачі освіти, ніколи не забувайте, звідки ви родом, пишайтеся своїми викладачами, батьками, своєю Вітчизною. Пам’ятайте славні імена тих, хто виборював і виборює її святу волю. Саме на вас Україна покладає надію, з вами пов’язує завтрашній день свого розквіту, вам заповідає своє майбуття.

Тож наполегливо навчайтеся, широко мисліть, шукайте своє покликання і ніколи не зраджуйте його, шануйте своїх наставників та будьте достойними громадянами України. Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги, злагоди й добробуту у ваших родинах, мирного неба над головою.

03.02.2023 Адміністрація БМПЛ