190 фактів про Бердянськ: наш заклад у книзі

До ювілейного дня народження нашого рідного міста ТОВ “Інформаційна група”ПРО100” видала Краєзнавчий альманах “190 фактів про Бердянськ”. Авторський колектив  зібрав у невелике видання велику історію нашого міста. Декілька сторінок цієї цікавої книги відведено нашому навчальному закладу.

 

Розділ “Освіта” присвячений видатним бердянським педагогам, історичним пам’яткам національного значення. А професійно-технічні заклади міста представлені лише нашим закладом освіти, ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей”. Втішно бачити, що наш ліцей вважають надійним стартом в кар’єрі молоді! Бо так воно і є! Навчання у ліцеї здійснюється за сучасними технологіями висококваліфікованими викладачами та майстрами виробничого навчання. А адміністрація ліцею свою роботу спрямовує на забезпечення високої конкурентноспроможності на ринку праці за рахунок урізноманітнення спеціальностей та посилення зв’язків із підприємствами.

 

У розділі “Місто” є сторінка “Бердянськ – серце Азова”, присвячена логотипу міста, залізну копію якого виробив майстер-коваль нашого ліцею Шапошник Олександр Миколайович.

 

У розділі “Туризм” стаття “Алея ковальського мистецтва” розповідає про щорічний Всеукраїнський ковальський фестиваль “Сталева Хвиля” (одним з організаторів якого виступає наш ліцей!), про залізні скульптури ініціатора фестивалю, нашого майстра в/н Шапошника О.М., та його колег.

 

13.12.2017 Адміністрація БМПЛ