190 фактів про Бердянськ: наш заклад у книзі

До ювілейного дня народження нашого рідного міста ТОВ «Інформаційна група»ПРО100» видала Краєзнавчий альманах «190 фактів про Бердянськ». Авторський колектив  зібрав у невелике видання велику історію нашого міста. Декілька сторінок цієї цікавої книги відведено нашому навчальному закладу.

 

Розділ «Освіта» присвячений видатним бердянським педагогам, історичним пам’яткам національного значення. А професійно-технічні заклади міста представлені лише нашим закладом освіти, ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей». Втішно бачити, що наш ліцей вважають надійним стартом в кар’єрі молоді! Бо так воно і є! Навчання у ліцеї здійснюється за сучасними технологіями висококваліфікованими викладачами та майстрами виробничого навчання. А адміністрація ліцею свою роботу спрямовує на забезпечення високої конкурентноспроможності на ринку праці за рахунок урізноманітнення спеціальностей та посилення зв’язків із підприємствами.

 

У розділі «Місто» є сторінка «Бердянськ — серце Азова», присвячена логотипу міста, залізну копію якого виробив майстер-коваль нашого ліцею Шапошник Олександр Миколайович.

 

У розділі «Туризм» стаття «Алея ковальського мистецтва» розповідає про щорічний Всеукраїнський ковальський фестиваль «Сталева Хвиля» (одним з організаторів якого виступає наш ліцей!), про залізні скульптури ініціатора фестивалю, нашого майстра в/н Шапошника О.М., та його колег.

 

13.12.2017 Адміністрація БМПЛ