Новорічні забави

Залишилося зовсім трішечки, менше тижня, до найголовнішого свята року. А в ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” вже повним ходом вирує святкова атмосфера.

В холі ліцею працює безкоштовна новорічна фотозона, де кожен бажаючий може сфотографуватися. Весь ліцей прикрашено новорічними декораціями. На перервах між уроками грає весела музика. Учні із захватом пропонують та втілюють в життя безліч новорічних забав. Так, представниками Ради учнівського самоврядування ліцею під керівництвом практичного психолога Катерини Подорожко було організовано та проведено новорічний Квест. Учасники квесту – лідери учнівського самоврядування – виконали всі завдання та здобули солодкі призи для своїх одногрупників.

Також творча група ліцеїстів під керівництвом художнього керівника влаштувала новорічні концерти та дискотеки для ліцеїстів. Переодягнені артисти влаштували незабутнє святкове дійство для всіх присутніх. Сподіваємось, що і надалі наша талановита молодь запалюватиме новими піснями, танцями та комедійними постановками.

З Новим Роком усіх! Нехай наступний рік принесе вам стільки радості, скільки днів у році, а  кожен день даруватиме усмішку і частинку добра!

25.12.2019 Адміністрація БМПЛ