Весняне свято: нашим чарівницям присвячується…

Кожного року 8 березня більше сорока країн світу відзначають Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. Адже неможливо уявити життя на планеті без жінок: чарівних, лагідних, щирих на любов, берегинь родинного вогнища, мудрих наставниць, просвітниць душевного спокою, доброти та злагоди…

О жінка! Через всі літа,
Ти всіх красою полонила!
Твоя любов і доброта —
Могутня, нездоланна сила…

Міжнародний жіночий день має свої давні традиції. Так і ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” зберігає та продовжує традицію святкування найголовнішого весняного свята – свята представниць чарівної статі. Саме в цей день на жінок ліцею чекає неймовірна кількість приємних сюрпризів.

Під керівництвом практичного психолога ліцею Подорожко Катерини представники Ради учнівського самоврядування власноруч виготовили фотозону та невеличкі презенти – символи весни у вигляді квітів із цукеркою та влаштували сюрприз-привітання для всіх жінок з самого ранку у холі ліцею, таким чином розпочавши гарний святковий день.

Але на цьому сюрпризи не закінчилися. На великій перерві всі чоловіки ліцею привітали представниць жіночої статі гарними словами та солодощами. Також до нас завітали із привітаннями представники соціального партнера ліцею – ПрАТ “Бердянські Жниварки”. А по обіді творча група ліцеїстів під керівництвом художнього керівника Лілії Дмитрієвої влаштувала святкову лінійку.

Сподіваємось, що сюрпризи та приємні подарунки чекатимуть всіх жінок і вдома від люблячих чоловіків, синів та вірних друзів. Зі святом весни, чарівниці!

06.03.2020 Адміністрація БМПЛ