ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня

У Міністерстві освіти і науки повідомили про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Про це розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно розпочнеться після 20 червня.

Також, у Міністерстві освіти допускають можливість проведення пробного ЗНО у травні або червні.

Одночасно, Український центр оцінювання якості освіти готує інформаційні матеріали для випускників з елементами відео, для ознайомлення учасників тестування з процесом проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Планується, що відповідні матеріали будуть доступні у середині квітня.

«У будь-якоми випадку ми готові провести зовнішнє незалежне оцінювання. Це залежить від часу, коли буде завершений карантин.», – сказала Мандзій та наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання в Україні в 2020 році буде проведено.

УВАГА! Для підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання на сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років.

10.04.2020 Адміністрація БМПЛ