Фея та Кульбаба – наш подарунок до дня міста Івано-Франківська

Державний навчальний заклад “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” та Вище професійне училище №21 м. Івано-Франківська єднає багаторічна плідна співпраця та взаємні майстер-класи від ковалів. Також маємо гарних друзів та неймовірних виконавців трембітно-амбітного рок гурту KORALLI  (хто був на фестивалі “Сталева Хвиля-2019”, той має пам’ятати цих запальних хлопців). А ще не раз майстер виробничого навчання пан Олександр Шапошник разом з його учнями брали участь у Фестивалі “Свято ковалів”.

Наразі Івано-Франківськ став прихистком для родини Шапошників, майстра виробничого навчання ковальської справи Олександра Миколайовича та викладачки спецдисциплін Оксани Володимирівни. Завдяки колосальній підтримці системи професійно-технічної освіти та згуртованості українців, з перших днів переїзду пан Олександр почав працюти у майстернях ВПУ №21.

Сьогодні презентуємо вам нову металеву скульптуру, що стала спільною роботою нашого навчального закладу, ДНЗ “Бердянський машинобудівний професійний ліцей” та ВПУ№21. Нині металева фея, що летить за кульбабкою, буде радувати зір всіх відвідувачів місцевого парку імені Тараса Шевченка.

 

 

Урочисте відкриття скульптури відбулося 6 травня, напередодні Дня міста Івано-Франківськ. Мер міста Руслан Марцінків особисто подякував за чудовий подарунок.

03.05.2023 Адміністрація БМПЛ